Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Розколяда Фест у СЗШ 23

Уже четвертий рік поспіль у січні збираємо шкільну родини, щоб разом поколядувати. Цьогоріч трохи змінили формат дійства і запросили до спільної коляди бабусь, дідусів, батьків і, звісно, вчителів. А колядували не лише рідною мовою, а й англійської та польською. А ще репрезентували збірку учнівських поезій "Пора див".

Було дуже затишно. Дякуємо усім-усім, хто був із нами, і, звісно, тим, хто творив це свято.

Висловлюємо подяки за підготовку виступів вчителям: Г.Васюті, М.Бубняк, З.Линді та Н.Павленко, А.Уличній, Н.Паберівській та нашим талановитим артистам: Х.Шпирко, А.Вакулі, А.Дубровській, І.Білецькому, М.Ніч та К.Мартин, усім діткам - співакам і, звісно, батькам 4-Б класу та У.Сподарик (кл.кер.4-Б кл.).

Сьогодні лише кілька світлин, повний фоторепортаж буде пізніше.

Христос Рождається!

ЗДНВР Васюта Г.Д.

Фотогалерея | Розколяда Фест у СЗШ 23 (17.01.2020)

Категорія: Морально-духовне виховання