Святвечір

Сьогодні я була в гостях. Подумаєте: і що такого? Бо це було несподівано і дуже приємно. Гостину організував наш 9-Б і їхній кл. керівник З.Линда. Це був справжній Святий вечір...із величезним родинним столом, колядою, жартами і смачнющими дванадцятьма стравами. Знаєте, як у давні часи збиралася на свята величезна українська родина, де купа дітей; усі у вишиванках ( хіба один нечемний не хотів), сідали за величезний стіл...і відчувався дух справжньої родини. Отак було і тут, у стінах звичайного шкільного класу.

І знову багато зусиль доклали батьки, бо чого тільки не було на столі, зготованого руками найближчих людей. Дякуємо безвідмовним господиням, бабусям та матерям.

Цей правдивий урок любові один до одного та пошани до традицій точно запам'ятається. І нехай Різдво для кожного буде по-справжньому щасливе!

Заступник директора з НВР Васюта Г. Д.

Фотогалерея | Святвечір (26.12.2019)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 26.12.2019