Родинне свято у 4-Б

Знаю, що зараз у багатьох школах відбуваються різні святкові заходи. У нас їх теж ...різноманітних... у всіх класах...багато, і всі вони по-своєму цікаві. Але сьогодні у нашій СЗШ №23 відбулося унікальне дійство, світлинами з якого не можу не поділитися. До речі, у цьому класі так відбувається щороку. Особливість в тому, що батьки міняються зі своїми дітьми місцями і є не просто традиційними глядачами, а й повноцінними акторами. Часто в тандемі з дітьми.

Колектив 4-Б - ви неймовірні! Уявляю, як вами пишаються діти! Сміливі, креативні, дружні...батьки. Якби таких батьків було побільше!

Це яскравий приклад об'єднання класної родини. А емоції не можливо передати, на такій виставі треба просто побувати.

Дякуємо класному керівникові Уляні Володимирівні Сподарик за фантастичне вчительське вміння.

Заступник директора з НВР Г.Васюта

Фотогалерея | Родинне свято у 4Б (24.12.2019)

Категорія: Початкова школа
Коментарів: 0 | 24.12.2019