Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

Передача Вифлеємського вогню

24 грудня відбулася дуже важлива для спільноти СЗШ №23 подія. І за неї ми дякуємо нашим учням-пластунам, а особливо Марті Шепарович. Саме вони сьогодні організували у рідній школі передачу Вифлеємського Вогню Миру. Це поширення символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Представники кожного класу отримали частинку цього священного вогню, щоб потім поділитися зі своїми товаришами. Вогник є символом тепла, миру, злагоди, душевного спокою та любові до людей і світу. А ще він символізує поєднання з Ісусом Христом. Християни вважають його важливим доповненням святкування Різдва Христового.

Наші пластуни: Марта та Марія Шепарович, Таня Завадська, Аня Лесів, Барановська Софія, Максим Яворський, Данило Шафранський , Віталій Кушнір, Данило та Ярина Васюта. Дякуємо вам! Це було по-особливому душевно.

Заступник директора з НВР Г.Васюта

Фотогалерея | Передача Вифлеємського вогню (24.12.2019)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 24.12.2019