Тренінгові заняття КПК

10 - 13 грудня 2019 року у СЗШ №23 м. Львова проходили тренінгові заняття курсів підвищення кваліфікації з тренерами-педагогами для керівних кадрів, які проводила директор школи Милян Л.М. На заняттях розглядались теми 4-го модуля Концепція «Нова українська школа»:
   - Світоглядні засади Концепції «Нова українська школа». Учитель як носій та провідник змін.
   - Інклюзивна освіта в умовах реформування галузі освіти в Україні.
   - Організація ефективного та безпечного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти.

Відгук Наталії Бідник, завідувача відділу освітніх технологій та освітнього менеджменту НМЦО м. Львова:

12.12.2019 р. завершився третій день нашого навчання як тренерів з управлінської діяльності! Сьогодні нас гостинно приймала СЗШ № 23 м. Львова. Наша дружня група № 2 працювала творчо, активно, з ентузіазмом завдяки вмілому керівництву нашого тренера – Милян Л.М., директора цієї чудової школи. Всі заплановані завдання навчального модуля "Освітня діяльність та професійний розвиток учителя" виконали, засвоїли новий досвід! Вражені рівнем підготовки заходу та освітнім середовищем школи! Дякуємо!!! Було цікаво, професійно, атмосферно-позитивно!

Відгук Ksenia Smirnova

Тренінг для тренерів НУШ Львівщини у СЗШ 23 Львова "Освітня діяльність і професійний розвиток вчителя". Спасибі директору Милян Л.М. та її чудовому педагогічному колективу.

Ось тут можна знайти справжнє "хюґе" - затишок по Львівськи .

Фотогалерея | Тренінгові заняття НУШ в СЗШ № 23 (12.12.2019)

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 12.12.2019