Еко-уроки "Чисте місто. Як поводитись з відходами?"

03.12.19 р. проведено 2 еко-уроки "Чисте місто. Як поводитись з відходами?" для учнів 3-В, 4-В класів в громадсько-активній еко-школі СЗШ 23 м. Львова на уроках основ здоров'я.

Спілкування з дітьми одне задоволення. Учні активно дискутують, що таке відходи, як їх потрібно сортувати, зменшувати, чому не потрібно користуватися пластиковими пляшками.... Учні, що вдома сортують, дізналися для себе, що папір краще не відразу викидати на переробку, а користувати багато разів. Учні, що не сортують вдома, отримали знання і навички як поводитися з відходами.

Оскільки це початкові класи, урок був інтерактивним — з рухливими вправами, настільною грою.

Дякую за сприяння керівництву школи — екосвідомим і креативним директорці, вчителеві предмету "Основи здоров'я" Милян Л.М., вчительці екології Наталія Шувар, присутнім вчителям п. Ульяні та п. Ірині.

Організатором еко-уроків є спільнота "ЧИСТЕ МІСТО. Екологічна ініціатива" та партнери: громадсько-активна еко-школа СЗШ 23 м. Львова, за підтримки ЛКП Зелене Місто та Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації

Наталія Стегній

Фотогалерея | Еко-уроки "Чисте місто" (03.12.2019)

Категорія: Навчання