Серія 1. День Гідності і Свободи.

День Гідності і Свободи.
Що таке гідність? Чи важлива для людини свобода? Як це, коли державу ставиш вище власних інтересів? Чому так важливо сучасним підліткам говорити про часи Майдану, передаючи власні емоції та пережиття, згадуючи, як вся нація була тоді великим стривоженим, емоційно напруженим Майданом, бо навіть, якщо ти не був безпосередньо у центрі подій, то цілодобово був прикутий до екрана телевізора і молився за тих, хто там. Це напруження огорнуло всю країну і об'єднало. Цей спалах патріотизму мав таку силу, що ти відчував його на майже фізичному рівні. Україна заявила про себе як нескорену на весь світ.
Дякую тим класним керівникам СЗШ23, які сьогодні дали дітям розуміння істин, на яких базується патріотизм та любов до власної країни.

Заступник директор з НВР Васюта Г. Д.

Фотогалерея | Серія 1. День Гідності і Свободи. (21.11.2019)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 21.11.2019