Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова

"З чого почати створення власної справи?"

17.10.2019 р. у Львівському інституті економіки і туризму за підтримки Благодійного фонду родини Демкур відбулася друга зустріч слухачів соціального бізнес-курсу MESH (серед них - учениця 10 класу СЗШ №23 Марта Шепарович та вчителька Наталія Шувар) на тему «З чого почати створення власної справи?» з успішними підприємцями.

Зокрема, своїм досвідом поділився РОМАН МАТИС, керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА; громадський діяч, правозахисник, бізнес-консультант з питань комерційної діяльності, побудови маркетингових і комунікаційних стратегій. Вважає, що секрет успіху в синергії бізнесу, освіти та науки, коли ми не лише будемо щось виробляти, але й модернізувати.

Секретом свого успіху поділилася КРІСТІНА КОСТАК, підприємець, власник компаній нестандартного туристичного напрямку: LikeSail, що займається створенням ексклюзивних яхт-турів та CKsport, яка, співпрацює з Національними спортивними федераціями України та організовує для збірних команд виїзди та участь у міжнародних спортивних івентах за кордоном.

Про особливості ефективного управління бізнесом зазначила НАТАЛІЯ ОЛІЙНИК, державний службовець; фінансист, фінансовий аналітик; власниця мережі бізнесів; організаторка соціальних, благодійних та комерційних проектів.

А про економіку домогосподарства як основний інструмент бізнес-плану розповів МИХАЙЛО ФІЛІКОВСЬКИЙ, підприємець, власник традиційного бізнесу, в минулому за наймом, але завжди був у пошуку справи, яка б могла дати особисту свободу і фінансову незалежність, засновник ТзОВ "Компанія СПАФІС", м. Коломия, Івано-Франківська обл.

Проходження соціального бізнес-курсу MESH закінчиться 5.12.19 конкурсом startup-проектів.

Бажаємо успіху нашій учениці Марті Шепарович

Фотогалерея | «З чого почати створення власної справи?» (17.10.2019)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 17.10.2019