Спогади про 1 урок у нашій школі.

Тиждень навчання промайнув стрімко. Пригадаймо, як він розпочався у СЗШ№23, адже кожен клас перший урок провів по-своєму. Де тільки не були! Пікнік у парку (2-Б), екскурсія трамвайчиком древнім Львовом(2-А), розважальний центр "Спартак" (2-Г, 9-Б, 7-А), урок-квест у парку(2-В),унікальна виставка"Геній Лернардо да Вінчі" та Меморіал Героїв Небесної Сотні(8-А), екскурсія "Каретний двір"(3-А), екскурсія рідним містом (5-Б), квест-екскурсія(6-А), Равликова ферма(4-Б). Ті класи, які з певних причин залишилися у стінах школи, мали теж незабутні та яскраві уроки.
ЛЮБІ НАШІ ВЧИТЕЛІ, дякуємо вам за працю, вміння, а головне, за бажання бути педагогами за покликами сердець. БАТЬКАМ дякуємо за підтримку, а УЧНЯМ - за вміння любити. І нехай цей рік для нашої шкільної родини буде насиченим, цікавим та, як завжди, особливим. І для всіх освітян також.
Шукайте себе на світлинах... і посміхайтеся.

Заступник директора з НВР Васюта Г.Д.

Фотогалерея | Спогади про перший урок у нашій школі. (03.09.2019)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 03.09.2019