Тренінги для вчителів початкових класів від видавництва «Ранок»

Учителі початкових класів нашої школи взяли участь у тренінгах, організованих видавництвом  «Ранок»,  який провели:

ПРИСТІНСЬКА Марина Сергіївна  – заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник початкової школи НВК «Новопечерська школа», сертифікована тренерка учителів і тренерів НУШ, співавтор  онлайн - курсу  для вчителів початкової школи,  співавтор  посібників  і підручників НУШ; учитель-методист з професійним  стажем 24 роки; учитель-експерт Microsoft, автор  педагогічних  публікацій, співавтор навчальних та дидактичних посібників

БОЛЬШАКОВА Інна Олексіївна - методистка НВК  «Новопечерська школа», тренерка міжнародного проекту  «Читання і письмо для розвитку критичного мислення», експертка ГС «Освіторія», співавторка  онлайн-курсу для вчителів НУШ,  тренерка  тренерів  і вчителів НУШ, автор  наукових  публікацій  з проблем міжпредметної інтеграції змісту навчання, автор посібників  для вчителів та учнів з логічного та критичного мислення, інтегрованого навчання, співавтор  підручників  для 1 класу НУШ.

Фотогалерея | Участь учителів початкових класів у тренінгах (19.09.2019)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 19.09.2019