Благодійний рахунок

Шановні батьки та благодійники СЗШ №23 !

Ви хочете знати, чим ми живемо? Бути в курсі подій? Тоді не стійте осторонь, у будь-який спосіб долучайтеся до діяльності школи! Не важливо, як Ви це зробите (морально, фізичною працею, фінансово...), головне, будьте з нами!

Спонсорський рахунок у СЗШ № 23 м. Львова
для перерахунку коштів благодійної допомоги на розвиток СЗШ№23
    р/р 31557306120960
    ГУДКСУ у Львівській області
    УДКСУ у Залізничному районі м.Львова
    Код ЄДРПО (ЗКПО) 23888554

Категорія: Батькам
Коментарів: 1 | 04.06.2019

Галина Борков:
04.07.2019 14:20
Дуже б хотілося долучитися до благочинності цій школі чула немало добрих відгуків нажаль сама не пересвідчилась в цьому. Секретар Оксана настільки зверхньо ставиться до людей що просто не має бажання заходити та допомогати цій школі. Надіюсь директор як дійсно дуже хороша людина ( мала нераз можливість спілкуватися з вами) прийме якісь міри щодо секретаря бо хами людям з порогу які хотіли допомогти школі фінансово вважу неприпустимим. ( Оксана не знала що ми хотіли кошти перевести тому і показала себе у всій красі!)