Суд над майонезом, 9А

У формі ситуативної гри відбувся «Суд над майонезом» з модераторами: Наталія Шувар й Маріанна Павлишин. На уроці школярі СЗШ №23 м. Львова ознайомитись з вимогами стандарту на продукт, навчились ідентифікувати маркувальну інформацію, розшифровувати індекси Е з харчовими добавками й виявляти ситуації, пов’язані із порушенням прав споживачів. Все це відповідає значенню принципу: «Мислити глобально, діяти локально».
   В ігровій формі для школярів було створено умови для оволодіння компетенціями щодо безпечного харчування, сформовано поняття про глобальні загрози ожиріння населення, екологічно доцільне мислення щодо споживання жирів і поведінку споживача як складові здорового способу життя.
    Стільки позитиву й драйву можна одержати від профорієнтаційного заходу на прикладі уроку з «Основ здоров’я»!.

Заступник директора з НВР Васюта Г.Д.

Фотогалерея | Урок з «Основ здоров’я» (16.05.2019)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 16.05.2019