Грандіозний ЕКОфестиваль-2019 у СЗШ № 23

Хоча дощ вирішив втрутитися і змінити нашу програму уже IV ЕКОфесту все одно дійство відбулося! Висловлюємо неймовірну подяку усім - усім батькам, які були задіяні у приготуванні страв та тематичних інсталяцій. Особливо дітям - старшокласникам, які власноруч виготовили смачні шедеври. Щоразу все більше і більше дивуєте своїми талантами! Шкільна родино, у розумінні і підтримці наша сила.
   7-А , дякуємо за терплячість та згуртованість. Ви не здалися на зло негоді, і таки ми куштували ваші сардельки та картоплю.
   Ларисо Поліщук (уч.труд навчання), Ваші фотозони - це неймовірний креатив, що викликає захоплення кожного, хто заходить на територію школи.
   Наталю Шувар (уч.екології) - Ваш ексклюзивний майстер-клас з вирощування рослин "методом пеленок та равлика" вже отримав своїх прихильників.
   Рідні наші танцівники "Полунички", з року в рік ваші виступи набувають все більшої майстерності. Свято з вами завжди яскравіше. Але ж то були гарячі грузини! Дякуємо, Юрію Андрійовичу.
   Завжди тішимося заворожуючому голосу нашої зірочки Христинки Шпирко. І віримо у велике майбутнє улюбленого саксофоніста школи Валентина Пехника.
   Вокальна формація "Вишиванка" (керівник М.П.Бубняк) - теж окраса кожного свята.
   І звісно, колориту Фесту завжди додають наші гості - партнери:
Анно Верес - Ваша колекція картин додала замріяності останнім навчальним дням; ДНЗЛВПУПО (Вище професійне училище побутового обслуговування) - демонстровані вами колекції одягу - це завжди професійно та стильно.
   А також дякуємо за приємну співпрацю творчій студії "Акварель", майстриням Ліді Григель та Оксані Гірняк.
   А маленькі "Айседорики" не засмучуйтеся, що дощ вас розігнав, ще буде нагода нас потішити.
   Дякуємо, що торкнувся наших сердець своїм співом воїн-доброволець, просто класний хлопець-патріот Ігор Шульц.
   А за теплі феєричні емоції на завершення Фесту дякуємо диво-голосу Лілі Ваврін.
   І дуже важливе - дякуємо усім нашим техпрацівникам, які витримали весь цей "безлад", і за півгодини по завершенні Фесту наша школа знову стала чистою та охайною.

Заступник директора з НВР Васюта Г. Д.

Фотогалерея | Грандіозний ЕКОфестиваль-2019 у СЗШ № 23 (24.05.2019)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 24.05.2019