Пізнавальна екскурсія з учнями 5-А класу

Учні 5-А класу в березні вирішили дослідити мережу Львівських підземель, кожне з яких наповнене якимось своїми історіями, розповідями чи легендами.
Далеко не всі задумуються, що Львів може ховати свої таємниці не лише в свої вузьких вуличках, сквериках чи спорудах, а навіть і глибоко під бруківкою. Так-так, саме під бруківкою…
    Діти відвідали підземелля Аптеки-музею, Кавові підземелля “Копальні кави”, Підземелля Домініканського монастиря, Підземелля костелу Єзуїтів. Довідалися, що вони не є суцільною мережею, як більшість часто собі це уявляє. В основному – це, в першу чергу, підвали, які використовувалися в якості складів продуктів і іншого, але до цього додається ряд технічних комунікацій, та приміщень, які на ранніх етапах слугували першим поверхом, але внаслідок змін рельєфу сьогодні опинилися нижче рівня землі.
    Учні мали можливість весело та дуже пізнавально провести час. Львів, це те місто, кожен закуток якого приховує таємниці, що хочеться відкривати ще і ще… Дана екскурсія надихнула на продовження пригод…. Далі буде.

Фотогалерея | Екскурсія Підземеллями Львова, 5-А (24.05.2019)

Категорія: Екскурсії
Коментарів: 0 | 24.05.2019