ДУМКИ все ж таки МАТЕРІАЛІЗУЮТЬСЯ!!!

У далекому 2001 році брала участь у потужній Міжнародній конференції у м. Брно, (Чехія), куди прибули науковці зі всього світу, навіть Австралії.

Звичайно, окрилена подією, готувалася на всі 100% - провела ряд наукових досліджень.

А вже перебуваючи там, зрозуміла, чому українська наука суттєво відставала від закордонної.

Мені задавали запитання, чому я не використала більш сучасні методики, які б дали точніші результати. Моя відповідь - досліди робила на обладнанні, що було в наявності :(

А 26 квітня 2019 року під час презентацій учасниками своїх стартапів і проектів на Biotech Startup School ми отримали відповідь від організаторів і експертів із Сходи в майбутнє, Юрія-Фарм / Yuria-Pharm, Мала Академія Наук (МАН) / Small Academy of Science , UF Incubator, Україно- американський фонд Biotech Initiative U.S.- Ukraine Foundation, Біотех-платформа.

Після перегляду кошторисів, складених учнями та студентами, навчальні заклади можуть розраховувати на сучасне обладнання :)

Коли включається зелене світло - працюється з ентузіазмом.

Моя студентська мрія стане реальність для цього покоління!!!

#біотех #цісма #ман #biotech #ufincubator #uptofuture #startup.

Н.Шувар, канд.біол.наук,
вчитель екології та "Основ здоров'я"

Фотогалерея | ДУМКИ все ж таки МАТЕРІАЛІЗУЮТЬСЯ!!! (29.04.2019)

Категорія: Проекти