Завершення реєстрації на ЗНО-2019

Реєстрація на ЗНО-2019 завершена!

25.03.2019 року завершено процедуру реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дякуємо абітурієнтам та відповідальним за проведення ЗНО у закладах освіти, які забезпечили вчасне та організоване подання пакетів реєстраційних документів до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти!

Станом на 27 березня 2019 р. у ЛРЦОЯО зареєстровано близько 50 тис. учасників ЗНО-2019 (випускники закладів середньої освіти 2019 р., студенти закладів вищої освіти І-ІІ р. а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років).

Чим цікава цього року реєстрація у Волинській, Львівській, Рівненській областях?

- учасників із міст на 30% більше, ніж із сіл;

- менше абітурієнтів обирає тестові зошити мовами національних меншин: з російським текстом працюватиме тільки 79 осіб, з польським - 6 ос.;

- 102 особи відразу зареєстровані на додаткову сесію;

- зменшилась кількість відмов.

Сертифікати учасників, які не вказали адреси для надсилання поштової кореспонденції, зберігаються у ЛРЦОЯО.

Акцентуємо увагу, що процедура реєстрації вважається завершеною, коли особа отримала Сертифікат учасника ЗНО-2019. Отримавши Сертифікат, перевірте свої персональні дані та переконайтесь, що все введено правильно.

Якщо ваші персональні дані у Сертифікаті зазначені неправильно, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Добрий початок - половина діла!

Категорія: Випускникам
Коментарів: 0 | 27.03.2019