Веселі забави, 3-ті класи

07.03.2019 р. у СЗШ №23 відбулося надзвичайно цікаве родинне розважально-спортивне свято "Веселі забави".

Учні 3-тіх класів, їх батьки та класні керівники змагались у цікавих спортивних, гумористичних конкурсах.

Дякуємо вчителеві фізичної культури Н.В.Пігель за організацію цього неймовірного заходу. Це було справді весело.

Безмежно вдячні батькам третьокласників, які взяли участь у святі, ставши членами команд (ви мегакласні), класним керівникам третіх класів за те, що підтримали ідею та були важливими спортивними центрами кожної команди, а також старшокласникам - за допомогу у проведенні заходу. Це яскравий приклад демократичного підходу до освітнього процесу.

Отож, у нас весна розпочалася активно та з курсом на позитив. І, до речі, вітаємо 3-В з перемогою! Та слід зазначити: усі команди були згуртованими та сильними. Усе видно на фото.

Фотогалерея | Веселі забави, 3-ті класи (07.03.2019)

Категорія: Початкова школа
Коментарів: 0 | 07.03.2019