Скарби рідної мови

Скільки про неї сказано, написано, скільки її плюндрували, нищили, цькували. А вона сильна! Вона залишається однією із найгарніших у світі...мов! Моя українська...

Сподіваюся, і ви пишаєтеся нею, лелієте її та щораз дивуєтеся її глибині.

У СЗШ 23 відбулося дуже барвисте дійство - проект "Скарби рідної мови". Цей захід ще раз продемонстрував усю велич та різноманіття нашого слова, його несхожість з іншими, самобутність. Своєрідний мікс із музики, віршів, гумору поглинув глядачів. Акторська майстерність учнів захопила.

Як хочеться, щоб покоління нестримних тінейджерів до списку своїх пріоритетів також внесли любов до мови, адже саме за мовою, за ставленням до неї ідентифікують особистість.

Велика вдячність нашим артистам-школярам за віддачу. І, звісно, подяка вчителям-філологам : Тиліпській Г.В., Майорчак Н.Є., Грицик М.Д., Лилик М.С., а також уч.Потоцькій О.В. та Бубняк М.П.

Фотогалерея | Скарби рідної мови (05.03.2019)

Г.Васюта, заступник директора з НВР

Категорія: Національно-патріотичне виховання