Результати вибору підручників для 2 класу

Витяг з протоколу педради №4 від 05.03.2019

УХВАЛИЛИ:

1. Затвердити список обраних проектів підручників для учнів 2 класу та зробити замовлення з переліку підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2019/2020 н.р., в кількості   144 екземпляри для учнів та 4 екземпляри для вчителів кожного найменування:

«Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Большакова І. О., Пристінська М. С.)

«Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гісь О. М., Філяк. І. В.)

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Лобова О. В.)

«Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Волощенко О. В., Козак О. П., Остапенко Г. С.)

«Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Мітчелл Г. К. )

2. Затвердити список обраних проектів альтернативних підручників для учнів 2 класу:

пріоритет 2: авт. Остапенко Г. С.

пріоритет 3: авт. Чумарна М. І.

пріоритет 4: авт. Наумчук В. І., Наумчук М. М., Коник Н. Я.

пріоритет 5: авт. Іваниця Г. А.

пріоритет 6: авт. Сапун Г. М., Придаток О. Д.

«Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти  пріоритет 2: авт. Оляницька Л. В.

пріоритет 3: авт. Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.

пріоритет 4: авт. Заїка А. М.

пріоритет 5: авт. Лишенко Г. П.

пріоритет 6: авт. Листопад Н. П.

пріоритет 2: авт. Большакова І. О., Пристінська М. С.

пріоритет 3: авт. Бібік Н. М., Бондарчук Г. П.. (Частина 1), Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т. (Частина 2)

пріоритет 4: авт. Тагліна О. В., Іванова Г. Ж.

пріоритет 5: авт. Гнатюк О. В., Антонова О. П., Бровченко А. В.

пріоритет 6: авт. Грущинська І. В., Хитра З. М. (Частина 1), Морзе Н. В., Барна О. В. (Частина 2)

пріоритет 2: авт. Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.

пріоритет 3: авт. Лємешева Н. А.

пріоритет 4: авт. Калініченко О. В., Аристова Л. С.

пріоритет 5: авт. Островський В. М., Федун Г. П.

пріоритет 6: авт. Кізілова Г. О., Шулько О. А.

пріоритет 2: авт. Герберт Пухта, Ґюнтер Ґернґрос, Пітер Льюіс-Джонс

пріоритет 3: авт. Будна Т. Б.

пріоритет 4: авт. Карпюк О. Д.

пріоритет 5: авт. Бєляєва Т. Ю.

пріоритет 6: авт. Губарєва С. С., Павліченко О. М., Залюбовська Л. В.

3. І.Костюк, завідувачу бібліотеки школи, до 07 березня 2019 року заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників та передати результати вибору проектів підручників з кожної назви підручника в паперовому та електронному вигляді до НМЦО м. Львова

4. Л.Пилипчак, відповідальній за ведення шкільного сайту, оприлюднити результати вибору проектів підручників на сайті школи до 08.03.2019.

Голова педради ___________ Л.Пилипчак

Секретар педради __________ Б.Макогін