Вертеп учнівського парламенту СЗШ №23

Які все ж таки наші діти неймовірні! І які талановиті! Більшість учнів на канікулах пасивно відпочивають, а юні актори СЗШ 23 сьогодні "працювали".

Ще перед канікулами провели кастинг, роздали ролі. А потім, звісно, репетиції. Мали мету: поставити виставу для благодійних виступів, щоб потішити хлопців-фронтовиків, які перебувають у Львівському шпиталі. Та по дорозі отримали ще декілька запрошень від добродіїв. Звісно, не відмовили. Несподівана грошова винагорода додала ще більшого заохочення. Запитала в дітей:" На що хочете витратити зароблене?" Недовго міркувавши, вони відповіли:"Звісно, на благодійність, адже у нас ще багато акцій попереду". Як зраділо моє серце: вони не лише обдаровані, а й чуйні.

Мали 4 вистави. Усі мегаяскраві. А остання, що відбулася у шпиталі, ще й була якоюсь особливою. Втомлені, але щасливі поверталися додому.

Це лише перший "гастрольний тур". Продовження буде, бо мусимо виконати ще одне запрошення.

І, як завжди, ПОДЯКИ:
юним акторам СЗШ23 за бажання рухатися вперед та відданість справі;
педагогові - організатору Галині Василівні за відповідальність;
Олегові Салуку, батькові учнів, за надання транспортних послуг;
мамі Насті Вакули за моральну підтримку.

Г. Васюта, заст. директора з НВР

Фотогалерея | Вертеп учніського парламенту (10.01.2019)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 10.01.2019