Благодійний вертеп у НРЦ "Мрія"

Сьогодні СЗШ №23 "закрила" новорічно-різдвяний сезон. Спочатку прощальний виступ Вертепу у стінах рідної школи. А потім... відбулися останні "гастролі". Ми відвідали навчально-реабілітаційний центр "Мрія", у якому перебувають дітки з особливими потребами. До цього візиту ми готувалися давно. Спочатку оголосили благодійний збір необхідних речей, ще до канікул шкільна родина приносила канцтовари, ігри, засоби гігієни, іграшки. Зібрали величезних два контейнери. І сьогодні усі ці дарунки разом із виставою презентували дітям із "Мрії".

Це вагомий крок у нашій волонтерській діяльності. Бачили б ви, як старанно наші учні збирали потрібні речі! І не важливо, хто що приніс, цінним є те, що ми все більше і більше вчимося робити добро і помічати, що так приємно дарувати іншим радість.

Отож, дорога шкільна родино, дякуємо за ваші небайдужі серця, гуртом робити добро легше.

І, як завжди, юним акторам величезний респект, ви круті артисти ( до речі, це думка глядачів), подяки - педагогові-організатору Г.Тиліпській та незмінному водію-татові О. Салуку, БФ "Благо сиріт" та особисто В.Михайліву, татові учня ( за співпрацю та координаційну роботу).

Г. Васюта, заст. директора з НВР

Фотогалерея | Благодійний вертеп у НРЦ "Мрія" (22.01.2019)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 22.01.2019