Безпечні канікули: що мають знати діти про обережність на дорогах і дорожні знаки

Зимові канікули є періодом підвищеної дорожньої небезпеки. Переконайтеся, що ваші діти знають основні правила і дорожні знаки.

ЯК ПЕРЕХОДИТИ ДОРОГУ

Навіть якщо вулиця, яку треба перейти, вузька і порожня,  привчайте дитину дотримуватись правил. Передусім – власним прикладом.

Переходимо дорогу:

виключно на зелене світло світлофору або переходом: пішохідним, підземним чи надземним; усі інші варіанти є дуже небезпечними;

швидким і впевненим кроком, але ні в якому разі не бігти!

перед тим, як іти – подивитися наліво і направо (навіть, якщо переходите на зелене світло);

не розмовляючи: розмову продовжуємо, коли перейшли дорогу;

якщо є велосипед чи самокат, з якими діти часто не розстаються навіть узимку, переїжджати дорогу категорично не можна; треба встати і котити транспортний засіб поруч.

ЯКІ ДОРОЖНІ ЗНАКИ МАЮТЬ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗНАТИ ДІТИ

Переконайтеся, що ваша дитина знає знаки, які позначають різні види переходів, доріжок для велосипедів і пішоходів, попереджували і обмежувальні знаки.

Варто також навчити дитину розрізняти базові рухи регулювальника.

За матеріалами сайту www.schoollife.org.ua

Категорія: Безпека життєдіяльності