Зустріч з Аліком Олісевичем

Зробила учням сюрприз. І запросила на урок української літератури гостя. Відомого і завжди щирого львів'янина Аліка Олісевича. Для чого? Бо він за сприйняттям світу нагадує персонажа твору Лесі Українки "Давня казка"- поета. Так само щиро любить життя. Не за розкоші і гроші (як лицар Бертольдо), а за сонце, трави, людей, небо...і від того почуває себе вільним.

Говорили про щастя, можливості, мрії...і про те, що щастя не лише в грошах. Діти вражені розповідями довговолосого дядька Аліка, а він зізнався, що вперше спілкувався зі школярами. А ще ця доросла людина спонукала дітей до щирих усмішок.

Друже Аліку, дякую за зустріч і твій незмінний позитив. Мої учні в захопленні від таких дорослих. І я теж.

Г.Васюта, заступник директора з НВР

Фотогалерея | Зустріч з Аліком Олісевичем (07.12.2018)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 07.12.2018