ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «ЗАПРОСИ ПОЛЯРНИКА ДО СЕБЕ»

Учні 7-А класу стали одними з переможців всеукраїнського конкурсу «Запроси полярника до себе». У цьому їм допомагали: вчитель географії Галайко О.А., класний керівник, вчитель фізики Поліщук Л.Ю., вчитель української мови та літератури Майорчак Н.Є.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Українські учасники антарктичних експедицій прочитали всі листи учнів, що надійшли до них у межах конкурсу «Запроси полярника до себе», та обрали переможців. Ними стали по 3 школи в 8 містах – Києві, Черкасах, Миколаєві, Білій Церкві, Житомирі, Одесі, Львові, Харкові.

Загалом діти надіслали на конкурс понад 200 листів, серед яких були малюнки, відео, фото тощо. Зокрема, були світлини виготовлених школярами власноруч смаколиків, якими вони планують частувати гостей, відео, де першокласники дають свої варіанти відповідей на запитання: кому належить Антарктида? яка там погода? хто такі полярники і чим вони займаються? та інші. (З прикладами можна ознайомитись за посиланнями: https://youtu.be/R5yl2llKFlU  https://youtu.be/p39zO8A3V8w )

Чимало запитань в листах ставили й самі діти: чи часто ви бачите білих ведмедів? чи бачили ви метеорити? що ви їсте? як ходите слизьким льодом? чи існує професія пінгвіно-піднімач? чи правда, що на морозі люди довше зберігають молодість? чи справді пінгвіни є однолюбами? Якщо Антарктида – це Південний полюс, чому там зимно?

«Коли ми з колегами читали листи, то приємно було відзначати, наскільки допитливими та наполегливими є наші діти. А ще приємніше було читати, що вони вважають полярників надзвичайними героями й хочуть, щоб вони відкрили секрети справжньої дружби та витримки у складних умовах. Хочу від усіх нас подякувати за кожен лист, кожне звернення, запитання. Всі вони для нас неймовірно важливі», – відзначив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

Читаючи листи, полярники оцінювали їхню креативність, продемонстровану учнями мотивацію, логічність та доступність викладу думок.

Тож чекаємо в гості УЧАСНИКІВ АНТАРКТИЧНИХ ЕКСПЕДИЦІЙ !

За матеріалами сайту mon.gov.ua

Категорія: Навчання