Семінар-практикум з елементами майстер-класу "Відповідальне вчительство. Диференціація та індивідуалізація навчального процесу в інклюзивному класі"

У рамках тижня толерантності та інклюзії в СЗШ №23 м.Львова проведено районний семінар-практикум з елементами майстер-класу "Відповідальне вчительство. Диференціація та індивідуалізація навчального процесу в інклюзивному класі".

Учителі, асистенти вчителів, психолог та адміністрація  через свій власний досвід, через прийняття та розуміння дитини розповіли, яким повинен бути Вчитель інклюзивного класу, як працювати з особливими дітьми..

Учасники семінару мали можливість відчути, як це "розуміти без слів", "робити наосліп", "відчувати руками".

Важливим моментом становлення особистості вчителя є його вміння побачити, перш за все, ДИТИНУ, потім її особливості та труднощі, через розуміння і прийняття дитини дати їй поштовх та ресурс до самореалізації.

Не забули нагадати і про те, що важливо для вчителя постійно бути у творчому пошуку, займатись самоосвітою, бути креативним, творчим, доброзичливим.

Невід'ємною складовою частиною роботи вчителя є співпраця з батьками дітей, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами.

Особливістю роботи вчителя інклюзивного класу є застосування практики диференційованого викладання та індивідуального підходу до навчання.

Учасники семінару встигли також переглянути декілька анімаційних короткометражних фільмів про особливих діток.

Дякуємо всім присутнім за емоційність, креативність та плідну співпрацю !

Фотогалерея | Семінар-практикум "Відповідальне вчительство. (27.11.2018)

Категорія: Інклюзивне навчання
Коментарів: 0 | 28.11.2018