Музейний урок географії, 8А

16.11.2018р. у Музеї рудних формацій геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка учителем Галайко О.А. був проведений урок географії у 8-А кл. "Рудні та не рудні корисні копалини України. Басейни, райони залягання та видобутку. Проблеми раціонального використання мінеральних ресурсів."

Учні мали можливість не тільки оглянути експонати музею, а й попрацювати із ними. Найбільшу  зацікавленість в учнів викликала «Золоторудна експозиція» та алмазні породи.Цікавою та змістовною була розповідь наукового співробітника музею, викладача кафедри геології корисних копалин , Шваєвського Олександра Васильовича. Восьмикласники активно співпрацювали з лектором, ставили свої запитання, відповідали на поставлені. Це дало змогу систематизувати знання про закономірності поширення рудних і нерудних корисних копалин та їх зв’язок з геологічною будовою. Нетрадиційний урок – це  завжди  цікаво , ефективно та продуктивно!

Фотогалерея | Музейний урок географії, 8А (16.11.2018)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 16.11.2018