У зоопарку в Меденичах, 1А

Незабутньо провели час учні 1-А класу (кл.кер. Макар І.І.), побувавши у зоопарку в Меденичах. Перша поїздка продемонструвала дружелюбність, єдність дітей та батьків. Школярі із захопленням спостерігали за тваринами. Перша мандрівка вдалася на славу.

Фотогалерея | У зоопарку в Меденичах, 1А (04.10.2018)

Категорія: Екскурсії
Коментарів: 3 | 04.10.2018

Ірина:
18.10.2018 19:07
зрозуміло) дякую за відповідь!
admin:
18.10.2018 16:35
На сайті школи висвітлюються максимально всі події, що стосуються життя закладу та учнів. Тому все, що відбувається є не обов'язково знаковою подією, а важливою частинкою шкільного життя. Екскурсій є багато та різних.Але не всі класні керівники подають інформацію для публічного огляду, на жаль,значить не вважають події в класі знаковими. А кожна з них є особливою для учнів. Тому завжди просимо вчителів ділитися власними враженнями та світлинами.
п.Ірино, до речі, перша мандрівка у школі - це як перший іспит для вчителя, учнів та батьків. Тож маєте фото - приносьте з описом, з радістю розмістимо інформаці. і про події у Вашому класі.
Ірина:
18.10.2018 10:56
Що це за така знакова подія - відвідини зоопарку одним з 4-ох класів, що про це на сайті окремим дописом висвітлено? Пропоную такі загальні новини висвітлювати комплексно, а не персоналізовано: екскурсії тощо організовують керівники всіх перших класів з аналогічними емоціями та фото.