Результати вибору підручників для 1 класу НУШ

Витяг з протоколу педради №4 від 15.05.2018 р.

Ухвалили:

Замовити по 130 примірників наступних підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти ;

1. "Українська мова. Буквар" підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) - авт.: Большакова І.О., Пристінська М.С.

2. "Англійська мова" підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти  (з аудіосупроводом) - авт.: Мітчел Х.К.

3. "Математика" підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти  - авт.: Гісь О.М., Філяк І.В.

4. "Я досліджую світ" підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) - авт.: Большакова І.О., Пристінська М.С.

5. "Мистецтво" підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Кізілова Г.О., Шулько О.А.

Голова педради         Л. Милян

Категорія: НУШ