Спадщина Митрополита Андрея

У рамках відзначення 150-річниці від дня народження та 70-х роковин відходу у вічність Митрополита Андрея Шептицького, з метою ознайомлення учнівської молоді з життєдіяльністю і заслугами Митрополита Андрея Шептицького протягом вересня - жовтня  2014 року серед учнів 7-11 класів навчальних закладів м.Львова відбувся конкурс науково - дослідницьких проектних учнівських робіт «Андрей Шептицький – провідник української церкви і народу».

Конкурс відповідно до розробленого Положення передбачав пошукову та дослідницьку роботу з питань духовної спадщини Митрополита Андрея Шептицького.

Москвіта Діана,  учениця 9 класу нашої школи, взяла участь у цьому міському конкурсі й була нагороджена дипломом.

Фотогалерея | Спадщина Митрополита Андрея (25.10.2014)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 25.10.2014