Свято Останнього дзвоника-2018

Завершився ще один навчальний рік. Останні дні травня у СЗШ23 були дуже насиченими. У четвер 24 травня відбувся Подячний молебень у Церкві бл. М.Чарнецького. Подякували Всевишньому за пройдений рік і отримали благословення на щасливе літо.

Фоторепортаж нашого юного кореспондента, учня 8--Б класу, Скалоцького Маркіяна.

Фотогалерея | Подячний молебень-2018 (24.05.2018)

25 травня у школі відбулося святкове завершення навчального року. Без помпезності, без завчених віршиків. Просте родинне, душевне свято. Слова подяки, усмішки і багато тепла.

Любі наші випускники, нехай у вашому житті буде багато щирості і правдивих людських емоцій, Божого благословення вам. А всій шкільній родині- позитивного літа.

Фотогалерея | Останній Дзвоник-2018 (25.05.2018)

Родинне завершення навчального року - це не остання подія у цей день у СЗШ №23. Бо хто, як хотів, так його і продовжував. Учні початкової школи ще зранку на пікніках та екскурсіях. Останній дзвоник найбільш тривожний для випускників. Тож для учнів 8- 10 класів останній день навчання теж мав стати особливим, щоб на канікули піти з враженнями. Тому для охочих старшокласників відбувся військовий вишкіл, який проводили воїни- добровольці. Я ще раз мала причину захоплюватися нашими учнями. Думала, спробують та підуть, адже сонце, чекає морозиво. Так ні! Заплановані дві години розтягнулися на три. Школярі навчилися розкладати- складати зброю, довідалися, як у польових умовах надавати першу медичну допомогу. У наш час, на жаль, ці знання дуже потрібні, а тим паче важливо, коли ними діляться справжні професіонали, не теоретики, а практики.

Дякуємо волонтерам- бійцям, які нашим учням дали такі потрібні уроки.
Наші любі учні, ви неймовірні, впевнена, з такими сильними свідомими особистостями наша Україна стане міцною державою.

Фотогалерея | Військовий вишкіл (25.05.2018)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 25.05.2018