ЕКОфест-2018

Нарешті це сталося. У СЗШ 23 знову відбувся грандіозний ЕКОфест. Уже втретє шкільна родина та друзі зібралися на території школи, щоб разом повеселитися. У рамках Фесту відбувалися цікаві майстер- класи, ігри, пов' язані зі сортування сміття, перегляд тематичних роликів, виступи юних артистів, "гаражний" розпродаж. А скільки смаколиків можна було скуштувати! Чого там тільки не було: саморобні цукерки, канапки, піци, тістечка на різний смак, лимонад, соки,... А аромат печених на вогні ковбасок манив людей із сусідніх будинків.
Дуже вдало пройшов аукціон-розпродаж ексклюзивних еко-сумок, створених руками батьків та учнів 6-А класу. Звісно, усі присутні мали змогу побачити нову колекцію чоловічого одягу з натуральних тканин та еко- шкіри, представлену ВПУ побутового обслуговування. Родзинкою цьогорічного Фесту стало знайомство із людиною-митцем, сучасним філософом, дизайнером та концептуальним художником Романом Пурієм. Виставка його творів розташувалася у вестибюлі школи. Це унікальні картини. Вони створені з речей, які ми зазвичай викидаємо або роками зберігаємо у шафах, як родинну реліквію. Виставка зібрала лише схвальні і захопливі відгуки. До речі, це перша подібна виставка в Україні. Тому ми щиро вдячні Романові Пурію за довіру та співпрацю саме з нашою 23 школою. Тепер ми будемо не лише сортувати відходи, а й створювати з них шедеври. А всіх охочих запрошуємо оглянути роботи митця у фойє школи.
І на завершення додав драйву виступ співака Павла Ільницького. Емоції зашкалювали, настрій неймовірно піднесений, щастя розливалося навколо- а це означає, що все вдалося.
Висловлюємо подяки за співпрацю (проведення майстер-класів) творчій студії "Акварель", мисткині Юлії Коростинській, ВПУ побутового обслуговування,телеканалу ЧБstream (за зйомку заходу), звукооператорові В.Березі. Особлива подяка вчителеві трудового навчання Поліщук Л.Ю за супер стильну та креативну фотозону, 6-А класові за багатоденну підготовку пришкільних території до свята, а також учням 9 та 10 класів та їхнім класним керівникам, Лилик М.С. та Галайко О.А., і вчителеві Федор І.М.

Дякуємо усім працівникам школи за корпоративний дух, відчуття єдності та підтримку. А директорові Любов Мирославівні за повну довіру. Ну і, звісно, батькам, які долучилися до заходу. Саме завдяки зусиллям кожного ЕКОфест -2018 вдався на славу.

Г.Васюта, заст. директора з ВР

Фотогалерея | ЕКОфест-2018 (05.05.2018)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 05.05.2018