Маю права бути собою

Кожного разу, коли йдеш на зустріч із учнями школи, обдумуєш - а про що саме сьогодні говорити? Яка тема важлива та актуальна сьогодні? Враховуючи сьогоденні особливості, інспекторами з ювенальної превенції Шевченківського відділу поліції у Львівській області було вирішено провести учням школи № 23 м. Львова урок-бесіду на тему: "Маю права бути собою". Метою такого уроку було обговорення такого поняття як булінг у дитячому середовищі, його різновиди та наслідки цього негативного явища, а також способи його профілактики та подолання. Учням 6-го класу було наголошено про недопущення поширення такого явища в колективі, а на завершення уроку було продемонстровано відеоролик про небезпеку булінгу, яка підстерігає в соціальних мережах та Інтернеті.

Ольга Ковальчук

Фотогалерея | Маю права бути собою (18.04.2018)

Категорія: Превентивне виховання
Коментарів: 0 | 18.04.2018