Рік у Програмі "Демократична школа"

Ось і минув рік, як СЗШ №23 стала учасником Програми «Демократична школа». І ось 6 березня  відбулася чергова зустріч учнів, учителів, адміністрації та батьків із тренерами Програми п. Олегом та п. Наталією, темою якої була "Зміни у навчальному закладі". Чи відбулися вони в освітньому просторі за цей рік? Звісно. Зміни в навчальному процесі, виховній роботі та харчуванні. Найважливіше ж, звичайно, те, що активно впроваджується педагогіка партнерства у шкільній громаді: це і спільні фестивалі (Екофестиваль, Гарбузяний фест, Фестиваль колядок та щедрівок), і незабутні спільні толоки, батьківські майстер-класи, вистави, демократизація відносин між учнями та вчителями, батьківські зустрічі з чаюванням (замість традиційних батьківських зборів) тощо.  Учасники тренінгу були активними та щирими. Змінюємося самі і змінюймо простір навколо нас!

Дякуємо тренерам та усім присутнім за плідну співпрацю. Провели аналіз , а далі - новий план дій. Попереду ще багато цікавої, креативної, напруженої роботи. Осягаймо закони демократії і змінюймо нашу школу!

Фотогалерея | Рік у Програмі "Демократична школа" (07.03.2018)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 07.03.2018