Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5672235
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Неймовірна мотиваційна зустріч


«Жива книга» у СЗШ№23… Що це таке? Унікальний волонтерський проект, створений небайдужою людиною, яку звати Світлана Булка. Вона дипломований психолог, людина-патріот, якій не все одно, якою виросте сучасна молодь.

Саме від сьогоднішніх тинейджерів залежить майбутнє нашої держави. Усі ми хочемо, щоб це майбутнє було щасливим та достойним. То що ж робить кожен із нас? Хтось пасивно очікує, інший на всіх нарікає, хтось критикує, а є й такі, що зраджують теперішнє, не усвідомлюючи, що це вже програш, який закрив шлях для них уперед. І лише одиниці роблять те, що у їхніх силах, у межах їхньої компетентності і продиктоване душевним покликом. Вони розуміють, що підлітків треба скеровувати, надихати, розбурхувати їхні душі, демонструючи власний приклад. Саме це і є метою проекту «Жива книга», адже, на мою думку, сила людини у її незламній громадянській позиції. Проводячи душевні бесіди із учнями, знайомлячи їх із сучасними героями, які добровільно захищають нашу державу від загарбників, які знають ціну життя і власними устами розповідають про людські цінності, п. Світлана з друзями-воїнами мотивує підлітків до осмислення багатьох важливих речей: дружба, побратимство, родина, патріотизм, совість…

Ми вдячні, що така довгоочікувана зустріч відбулася і у нашій школі. Я завжди кажу, що найбільший виховний ефект має саме жива розмова, бо вона супроводжується щирими емоціями, вібраціями голосів та поглядами. Сьогоднішній захід ще одне цьому підтвердження. Нашим гостем був молодий військовий, боєць 80 десантно-штурмової бригади Дмитро Павлюк. Друзі, дякуємо Вам за цю неймовірну зустріч. І хай Бог Вас береже!

Заступник директора з ВР  Галина Васюта

Фотогалерея | Неймовірна мотиваційна зустріч (06.03.2018)
Категорія: Герої не вмирають
Коментарів: 0 | 06.03.2018

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua