Новий проект «Учнівське самоврядування – шлях до демократії»

Недаремно у лютому я відвідала конференцію, на якій обговорювали роль учнівського самоврядування. Ця історія має продовження – ми знову в проекті . Нашу СЗШ №23 відібрали для участі у польсько-українському проекті «Учнівське самоврядування – шлях до демократії» (організатори: Фундація Civis Polonus (Варшава) та ГО "Товариство Лева" (Львів)). Уже відбулася перша ознайомча зустріч на базі СЗШ №93, на якій обговорили перші завдання та шляхи їх реалізації. Для чого це нам потрібно? Думаю, погодитеся, що школа – місце, що готує учня до ролі громадянина. Вона має бути прикладом добре функціонуючої демократичної інституції, тим паче наша школа задіяна у програмі «Демократична школа», яку зараз реалізуємо. Тому доцільно поєднати участь у таких взаємодоповнюючих проектах.

Хочемо подякувати нашому координатору п. Зоряні Ханковій, яка і запросила нас у проект, та п. Оксані Чабан, представникові ГО «Товариство Лева».

Фотогалерея | Новий проект (03.03.2018)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 03.03.2018