Найкращі з "Колоском"

Ми дуже любимо гостей. І вони часто приходять у СЗШ №23. Це класно, коли спілкуєшся з людиною, яка в житті досягла чогось особливого, стала відомою. А ще приємніше, коли така людина вручає тобі щось пам’ятне. У п’ятницю знову відбулася така мотиваційна зустріч. Але спочатку трохи передісторії.

Ми також любимо природу і читати про неї. Тому учні школи дуже активно цього року взяли участь у природничому конкурсі «Колосок». А 1-В клас під керівництвом Гельжинської У.В. здивував усіх. Весь клас став учасником «Колоска». Здається, за п’ятнадцятирічну історію конкурсу такого ще не було. Тож, браво, малі кмітливці! Саме для того, щоб познайомитися із цими учасниками до нас завітала сама Дарія Біда (головний організатор конкурсу). Харизматична, позитивна, щира… Поспілкувалася з дітьми, привітала, вручила сертифікати та подарунки, передавши нам енергетику добра і ще більшу жагу до пізнання світу природи.

Висловлюємо подяку учителям, які найактивніше відгукнулися на участь у конкурсі: У.В.Гельжинській,, І.М.Різник, М.Т.Якимів, І.І.Макар, і, звісно, учителю біології та екології Федор І.М.

Фотогалерея | Найкращі з "Колоском" (02.03.2018)

Категорія: Досягнення
Коментарів: 0 | 02.03.2018