Продуктивна субота

Скільки можна говорити про учнів та освіту? Тому у вчителів СЗШ№23 сьогодні був особливий день. Спілкувалися про фінанси. Це теж завжди актуально.Ми  мали зустріч із незалежним фінансовим консультантом Тетяною Бойчук. Було досить цікаво а, головне, корисно. Виявляється, ми не дуже були обізнані у багатьох питаннях, що стосуються грошей.У яких випадках держава повертає податки фізичним особам, особливості пенсійної реформи - розгляд цих питань викликав найбільше зацікавлення. Тепер наші вчителі будуть більш впевнені у фінансових справах і не дадуть себе обдурити. Дякуємо, п.Тетяні Бойчук за просвітництво.

А на завершення  - невеличкий тренінг від заступників директора "Психогеометричний тест".

Дякуємо усім учасникам за продуктивну суботу. І, звісно, встигнути відпочити у неділю.

Фотогалерея | Продуктивна субота (03.03.2018)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 03.03.2018