Незвичайна субота

Про закінчення першого семестру у нас лише гарні спогади. Було багато цікавих подій. Одна з них відбулася 23 грудня у суботу. Чому в суботу? Бо школа має гуртувати дітей не лише у дні навчання, вона може бути місцем зустрічі, простором для веселощів і у дні, коли немає уроків. Це чудово, коли учні у рідних стінах можуть провести вільний час і розважитися. У нашій школі молодіжно-християнська спільнота «ІХТУС» із церкви бл. свщм. Миколая Чарнецького під керівництвом отця Дмитра Кота провела «Веселі канікули з Богом» для школярів 3-7 класів. Програма була дуже насиченою та цікавою. Співані молитви, пісні, катехизації на тему «У передчутті Різдва», банси,  майстер-клас із виготовлення шопок, а також інтелектуальні, творчі та рухливі ігри – все це аніматори проводили  для дітей. Особливо пізнавальною та захопливою  стала Велика гра, під час якої учні подорожували біблійними містами та демонстрували свої здібності.

Дуже приємно, що для 51 дитини нашої школи ця субота не минула даремно, а стала незабутньою завдяки небайдужим людям.

Щиро висловлюємо подяку спільноті «ІХТУС» та о. Дмитрові за такі неймовірно потрібні дітям позитивні емоції та християнський підхід до виховання. А також дякуємо нашим старшим учням-помічникам, Олі Ковальчук і Роману Слободянику,  та бібліотекарю Ірині Костюк. Сподіваємося, такі зустрічі матимуть продовження.

Фотогалерея | Незвичайна субота (02.01.2018)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 02.01.2018