Фестиваль колядок і щедрівок-1

Щедрівка й коляда в нашу школу загляда

Переступивши поріг нашої школи (СЗШ №23), відразу потрапляєш у різдвяну казку. Не лише оздоблення створює святковий настрій (воно, безсумнівно, вражаюче), тут панує атмосфера загальної ейфорії та радості. Гамір, метушня, сміх… Бо велика шкільна родина колядує. Сьогодні, 27 грудня, відбувся перший день Фестивалю «Щедрівка й Коляда в нашу школу загляда». Свій спів дарували нам школярі початкових класів, своїми дзвінкими голосочками прославляючи народження Ісуса Христа. Це було неймовірно! Звучали і добре знані нам тексти, і зовсім нові, а учні 2-А класу навіть виконали колядку англійською мовою, за що дякуємо вчителеві Уличній А. М.

Це так по-домашньому, коли у школі просто лунає коляда! Дякуємо усім класним керівникам, їхнім вихованцям, вчителеві музики Бубняк М. П. за душевно проведений день. З нетерпінням очікую завтра, бо сьогодні до моїх вух долітали чарівні звуки репетиційних моментів, коли проходила коридорами. Складалося враження, що ледь вловимі різдвяні мелодії лунають у кожному куточку школи, бракувало хіба маленьких живих ангеликів під стелею. А, може, вони й були? Це було дивовижне відчуття!

Люба 23 школо! Завтра колядуєм знову.

Фотогалерея | Фестиваль колядок і щедрівок-1 (27.12.2017)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 27.12.2017