Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5672089
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Академія директорів-3


15-17 грудня 2017 року проходив ІІІ-й модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів», ініційований Департаментом освіти і науки ЛОДА у співпраці з ГО "Центр соціальних інновацій". У межах програми перед учасниками академії виступали експерти з питань менеджменту, управління персоналом, комунікацій, фандрейзингу та розвитку креативного мислення, у якому брала участь директор нашої школи Л.Милян.

Академія директорів чудове місце для розвитку та обміну досвідом! Це інноваційна форма навчання директорів! Це - подих свіжого повітря! Повітря, яке надихає, розвиває, це змістовне наповнення освітнього простору, мудрість, радість спілкування, емоційне піднесення, море позитиву, креативу і творчої енергії.

Спікерами ІІІ-го модуля були не лише українські, а й міжнародні фахівці, зокрема педагог-новатор з Німеччини Маргрет Расфельд, яка  презентувала доповідь «Глобальні цілі та трансформаційна сила освіти. Трансформація суспільства потребує трансформації школи».

Завершили «Академію директорів» підведенням підсумків та врученням сертифікатів учасникам про успішне проходження курсу.

Фотогалерея | Академія директорів-3 (17.12.2017)
Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 17.12.2017

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua