Для слабозорих
Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова
СЗШ №23 м.Львова
Дистанційне навчання
Корисні посилання

Дні фінансової обізнаності


З 1 по 3 листопада у Львові пройшли Дні фінансової обізнаності.
Захід проводився під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» Його метою було заохотити львів’ян приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.
Головні організатори та учасники проекту: Національний банк України, USAID «Трансформація фінансового сектору», ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), компанія Visa, Незалежна асоціація банків України (НАБУ).

У цьому заході взяли участь вчителі та учні нашої школи. Зокрема, 1 листопада заступник директора з НВР Дворянин Т.Я. брала участь в урочистому відкритті Днів фінансової обізнаності: знайомство з організаторами: Сможенко Т.С., ректором Університету Банківської Справи Національного банку України,  відомими банкірами і фінансистами Львівщини, Одещини, Харківщини та головним меценатом проекту Робертом Бондом. 2 листопада учні 9 та 10 класів та їх класні керівники Галайко О.А. та Лилик М.С. переглянули унікальну історичну експозицію «Шляхами історії української гривні" та унікальну колекцію пам’ятних монет від Національного банку України., що вперше представлена за його межами, змогли переглянути ролики кампанії «Гривня – наш символ» та сучасні інтерактивні технології на спеціальному тематичному мобільному додатку, що демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України  й взяли участь в інтерактивному воркшопі для школярів!

Фотогалерея | Дні фінансової обізнаності (03.11.2017)




Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 03.11.2017

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua