Козацький змаг-2017

І знову все вдалося. Сьогодні у СЗШ №23 море енергії, задоволення та сміху «розливалися» в околицях школи. Відбувався «Козацький змаг» серед учнів 4-х класів. З нагоди Дня українського козацтва та Свята Покрови учитель фізкультури Н. Пігель та учнівський парламент підготували школярам  надзвичайно цікаву гру-квест. Отримавши благословення і товариські настанови від нашого друга та духівника о. Тихона, діти зі завзяттям і наполегливістю виконували спортивні, інтелектуальні, танцювальні завдання. Юні учасники проявили себе хорошими винахідниками, кмітливцями, а головне, продемонстрували вміння бути командою. Наші козачата мали змогу через гру ще раз пізнати один одного, продемонструвати свої таланти та просто класно провести час, отримавши ще й корисну історичну інформацію про козацькі часи і в нагороду - віднайти скарби. А на завершення їх чекав смачнющий куліш, а до нього і багато інших смаколиків, які зготували їхні батьки. Ох і весело було!

Дякуємо організаторам цього жовтневого дійства: учителю фізкультури Н. Пігель, учителям, які допомагали,  та найактивнішим членам шкільного парламенту, а також батькам, які частували смачними стравами. Ну  що, очікуємо наступного родинного свята?

Фотогалерея | Козацький змаг-2017 (12.10.2017)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 12.10.2017