Збираємо пластикові кришечки. І етап

Сортувати сміття для нашої школи стало  уже звичкою. Та ми вирішили урізноманітнити цей процес, оголосивши подарунки для тих, хто збере найбільшу кількість пластикових відходів. Тож  завершився перший етап збору кришечок і не тільки. Вестибюль на деякий час перетворився на такий собі «кольоровий пункт прийому», де представники учнівського парламенту мали важливу місію – важити усе це добро, яке в майбутньому перетвориться на оригінальні кошики-корзини для різних потреб.
   Отож, найкращими господарями стали учні 2-В класу (кл.керівник І. М. Різник). Вони зібрали 57 кг пластику. А ще особливо хочеться відзначити Стадника Павла, учня 3-Б класу, який самотужки зібрав 3200 корків (10 кг). Переможців очікують призи, а ми продовжуємо пропагувати сортування.

Фотогалерея | Збираємо пластикові кришечки. І етап (10.10.2017)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 10.10.2017