Для слабозорих
II семестр 2020-2021
оновлено:
23.01.2021

Вітаємо вас на сайті СЗШ №23!

До уваги батьків та учнів!

Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій учні 1-4 класів повертаються за учнівські парти. Отож, ми чекаємо наших школяриків 19.04.2021 р. у школі.

Учні 5 - 11 класів продовжують навчатися дистанційно згідно з розкладом.

Гуртки, які відвідують учні 1 - 4 класів, теж поновлюють свою роботу.

Пам'ятаймо дотримуватися протиепідемічних вимог!

Бережіть себе та близьких!

Адміністрація школи

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Орієнтовний термін подання документів для зарахування учнів перших класів: 19 квітня 2021 р. - 31 травня 2021 р.

Формат нашого спілкування залежатиме від епідемічної ситуації.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті!

Перелік документів:

1) Заява батьків або осіб, які їх замінюють;

2) копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;

3) медична довідка № 086-1/о та № 063 (у разі подання разом із заявою);

4) копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

За детальною інформацією звертатися за тел. 252-32-26

адміністрація школи

Педагогічний колектив СЗШ № 23 м. Львова працює над методичною темою “Підвищення якості освіти та удосконалення освітнього процесу в школі як засіб розвитку творчої особистості на основі плідної співпраці учнів, вчителів та батьківської громади”, зосередивши увагу на особистісно зорієнтованій технології в навчанні та вихованні учнів, розробці новітніх технологій проведення сучасного уроку.

Основною метою використання цієї інноваційної технології є – створення оптимальних умов для розвитку та становлення особистості учня у різних видах діяльності, розвитку їх позитивних нахилів, здібностей, обдарованості, творчого мислення, необхідності й уміння самовдосконалюватись.

Згідно наказу МОН України школа є учасником Всеукраїнського експерименту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2021 роки" як "Авторська модель Екошкола". Ми продовжуємо брати активну участь у всеукраїнському проекті «Абетка харчування», всеукраїнському науково-методичному проекті «Інтелект України», проектах  «Шкільна екосистема», «Хмарні сервіси в освіті», багатьох проектах НМЦО та ін.

Наші контакти:

Адреса: м. Львів, вул. Варшавська, 126