Для слабозорих
Останні надходження
розклад
I семестр 2021-2022

Вітаємо вас на сайті СЗШ №23!

_________________________________________________________________________________________

Вітаємо вас на сайті СЗШ №23!

Педагогічний колектив СЗШ № 23 м. Львова працює над методичною темою “Підвищення якості освіти та удосконалення освітнього процесу в школі як засіб розвитку творчої особистості на основі плідної співпраці учнів, вчителів та батьківської громади”, зосередивши увагу на особистісно зорієнтованій технології в навчанні та вихованні учнів, розробці новітніх технологій проведення сучасного уроку.

Основною метою використання цієї інноваційної технології є – створення оптимальних умов для розвитку та становлення особистості учня у різних видах діяльності, розвитку їх позитивних нахилів, здібностей, обдарованості, творчого мислення, необхідності й уміння самовдосконалюватись.

Згідно наказу МОН України школа є учасником Всеукраїнського експерименту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2021 роки" як "Авторська модель Екошкола". Ми продовжуємо брати активну участь у всеукраїнському проекті «Абетка харчування», всеукраїнському науково-методичному проекті «Інтелект України», проектах  «Шкільна екосистема», «Хмарні сервіси в освіті», багатьох проектах НМЦО та ін.

Наші контакти:

Адреса: м. Львів, вул. Варшавська, 126