Середня загальноосвітня
школа №23 м.Львова
СЗШ №23 м.Львова
розклад
II семестр 2019-2020


Вітаємо вас на сайті СЗШ №23


ВІТАЄМО призерів ІІІ етапу 

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2019-2020 н.р.:

Кожушко Олену (8-Б, вчитель Галайко О.А.) - ІІІ місце з географії; 

Ланя Максима (9-А, вчитель Федор І.М.) - ІІІ місце з біології;

Головко Богдана (11, вчитель Шувар Н.М.) - ІІІ місце з екології;

Шепарович Марту (10, вчитель Шувар Н.М.) - ІІІ місце з екології.


Увага, грип!

В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

Детальніше Педагогічний колектив СЗШ № 23 м. Львова працює над проблемою “Підвищення якості освіти та удосконалення освітнього процесу в школі як засіб розвитку творчої особистості на основі плідної співпраці учнів, вчителів та батьківської громади”, зосередивши увагу на особистісно зорієнтованій технології в навчанні та вихованні учнів, розробці новітніх технологій проведення сучасного уроку.

Основною метою використання цієї інноваційної технології є – створення оптимальних умов для розвитку та становлення особистості учня у різних видах діяльності, розвитку їх позитивних нахилів, здібностей, обдарованості, творчого мислення, необхідності й уміння самовдосконалюватись.

Згідно наказу МОН України школа є учасником Всеукраїнського експерименту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» на базі загальноосвітніх навчальних закладів України на 2017-2021 роки" як "Авторська модель Екошкола". Ми продовжуємо брати активну участь в українсько-норвезькому проекті «Демократична школа», всеукраїнському проекті «Абетка харчування», всеукраїнському науково-методичному проекті «Інтелект України», в обласному мікропроекті  “Реконструкція території СЗШ№23 на вул. Варшавській, 126 м. Львів”, проектах  «Шкільна екосистема», «Хмарні сервіси в освіті», багатьох проектах НМЦО та ін.

Наші контакти:

Адреса: м. Львів, вул. Варшавська, 126
тел.: +38(032) 252-32-26; +38(032) 252-28-78, факс: +38(032) 231-63-02
E-mail: School23.Lviv@gmail.com


Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua