Майстер-клас «Розвиток управлінських навичок у забезпеченні ефективності навчально-виховного процесу»

16 травня 2017 року заступник директора з НВР Пилипчак Л.І. взяла участь пу майстер-класі для заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова «Розвиток управлінських навичок у забезпеченні ефективності навчально-виховного процесу», проведеного НМЦО та Львівською українською гуманітарною гімназією ім. Олени Степанів.
Робота проходила на базі  Музею  сакрального мистецтва Церкви Святого Казимира – Блаженного Климентія Шептицького у два етапи:
·        На першому етапі всі присутні мали можливість отримати величезне задоволення  від святочного привітання директора ЛУГГ – Василишин Л.М., учнів і педагогів гімназії  та від духовних настанов, навчання і ознайомлення з історією виникнення музею й основних експозицій, які  нам дав о. доктор Севастіян (Степан) Дмитрух, рятівник та ініціатор реставрації пам’яток архітектури, невтомний збирач творів сакрального мистецтва, директор даного Музею-Церкви .
·        На другому етапі продовжили нашу роботу у реколекційному залі музею, де розглянули наступні питання:
- Методологічні засади розвитку управлінських навичок заступників директорів з НВР (Бідник Н.С., завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова);
- Презентація з досвіду роботи експериментального майданчика ЛМР ЛУГГ ім. Олени Степанів «Українознавство як основа дидактики»:
- Розвиток управлінських навичок у забезпеченні НВП;
- Управлінська компетентність педагогів на основі духовних скрижаль (Дзюбинська Л.М., Харатон Г.М., Строгуш Г.Р., заступники директора з НВР ЛУГГ ім. Олени Степанів);
- Інтерактивна  вправа «Коло ідей» на закріплення вивченого (Бідник Н.С., завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова);
- Підведення підсумків майстер-класу у формі методичних діалогів.

За матеріалами сайту НМЦО.

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 16.05.2017