Приємне завершення навчального року у СЗШ №23

Сьогодні минув тиждень від … останніх бурхливих шкільних подій. У пам’яті залишаються найяскравіші моменти. Якщо ще гріє спогад про те, що відбувалося, і з’являється усмішка при згадці про ці дні, значить, все було неймовірно класно. Тож хочеться пригадати два останні дні навчального року у СЗШ№23.

Ми прагнемо, щоб навчальний рік закінчувався якось незвично та приємно для кожного, адже так важливо приділяти один одному увагу. Погодьтеся, нам інколи дуже важко сказати рідним чи близьким людям такі прості, але вагомі слова: «дякую» та «вибач». А насправді у цих кількох літерах велика сила! Тож наша школа має гарну традицію: щороку у травні проводити родинно – шкільне дійство – Свято Подяки. Цьогоріч ми теж не зрадили традиції, і 25 травня на подвір’ї школи зібралися учні, батьки, вчителі, гості, щоб у різний спосіб висловити свою вдячність усім, кому хотіли. Через спів, танець, поезію і просто гарні слова передавали свою повагу, любов, захоплення та вдячність. Важливим елементом свята стала церемонія нагородження подяками та грамотами. Присутні мали можливість у цей день подякувати учителям, бабусі, рідному місту, Україні, воїнам, друзям, школі та сонцю. Все було настільки природно, невимушено та з використанням експромту, що кожний отримав свою частинку позитиву. Ми ще раз переконалися: у нас так багато талановитих дітей, достойних учителів та ініціативних батьків! А ще ми маємо підтримку Бога: не зважаючи на всі несприятливі прогнози, дощу знову не було.

Висловлюємо особливу вдячність учасникам концертної частини: хору «Соняшник», вокальній формації «Вишиванка», Софії Воробей (учениці 7-А), Валентину Пехникові (учневі 7-Б), Любі Молочій (учениці 10 класу), танцювальній студії «АйсеДОРА», студії спортивного бального танцю «Аеліта», народному ансамблю народного танцю «Полуничка», Христині Шпирко (учениці 3-Б ) та нашим партнерам ЛВПУ побутового обслуговування. Звичайно, дякуємо нашому директорові Л. М. Милян за сприяння, довіру, теплі слова та подячні спогади про бабусю, адміністрації – за підтримку та взаємодопомогу і, звісно, вчителям, особливо М. П. Бубняк, Н. В. Луць, Н. В. Потоцькій, Л. Ю. Поліщук, Н. Л. Молчан, бібліотекарю І. М. Костюк, за допомогу в організації дійства.

Позитивним продовженням дня став сюрприз від випускників - камерне та дуже душевне прощання зі школою, на якому були присутні батьки та вчителі.
Четвер був наповнений енергією, веселощами, сміхом, оплесками та трохи ностальгічним сумом.

А у п’ятницю, 26 травня, для всіх бажаючих у церкві свм. М. Чарнецького відбувся подячний молебень з нагоди закінчення навчального року. І нехай у такому душевному спокої і на такому позитиві провадимо всеньке літо.

Фотогалерея | Закінчення 2016-17 н.р. (02.06.2017)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 02.06.2017