Сумна дата

Сьогодні для України сумна дата – 31 рік тому сталася аварія на Чорнобильській АЄС. Пам’ятаю  розгубленість в очах батьків (я тоді навчалася у 5 класі), розмови про вибух, заборони гуляти та відчиняти вікна. Від необізнаності не знали, як правильно чинити. Уявіть, вибух (тепер відомо, що це одна з найбільших екологічних катастроф світу) стався 26 квітня, а населення оповістили аж через 2 тижні! Люди масово почали хворіти.

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію нашого народу  чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа.

З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії у школі  проведено виховний захід «Голосить дзвін стривожено у квітні». Восьмикласники нагадали нам про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Найстрашніше, що масштаб того, що сталося, настільки великий, що відлуння ще довго тривожитиме нас. Тому цінуймо те, що маємо, берімо від життя все найцікавіше і найпотрібніше, любімо один одного та даруймо позитив.

Висловлюємо вдячність 8 класові, а також учителям, Басай М. В. та Галайко О. А., за креативне, душевне, хоча і скорботне,  дійство до Дня Чорнобильської катастрофи. І нехай ті кульки з білими журавликами, на крилах яких діти писали побажання миру, добра, сповнення усіх бажань, облетівши небо, донесуть мрії до Бога.

Фотогалерея | Сумна дата (26.04.2017)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 26.04.2017