Важливі зустрічі

У сучасному світі багато зла, агресії, егоїзму. Це можна спостерігати і в школі. Підлітки, на жаль, не вміють спілкуватися, прислухатися один до одного, проявляти повагу до ровесників. Тому ми, педагоги, маємо багато уваги приділяти щодо виховання у дітей толерантного ставлення до людей та терпимості. Учні 9, 10 та 11 класів СЗШ№23 мали можливість стати учасниками дуже потрібних для сучасного підлітка зустрічей, які відбулися в рамках виховного заходу на тему «Ненасильницьке спілкування між однолітками». Старшокласники мали нагоду поспілкуватися зі сестрою – редемптористкою Катериною Молочій щодо правильних, без агресії  стосунків між людьми, яка доступно розповідала, пояснювала, наводила життєві приклади.  Також із нею діти переглядали та обговорювали тематичні ролики.

Не менш цікавою була розмова із юнаком - курсантом Національної академії сухопутних військ Сергієм Бензою, який поділився спогадами про півторарічне перебування на передовій у зоні АТО, наводячи приклади справжньої дружби.

На завершення школярі проходили психологічний  тренінг «Як будувати стосунки з іншими?!», який підготувала та провела педагог-організатор, учитель правознавства (за фахом ще й психолог) Марія Хащівська. У креативній формі розбирали та аналізували види стосунків та робили висновки.

Душевності додала музика - учениця 10 класу Люба Молочій виконувала сучасну пісню під супровід гітари.

Все було продумано, цікаво та дуже професійно! Тож висловлюємо подяку усім людям, які допомагали у підготовці та проведенні цього відповідального заходу.

Фотогалерея | Важливі зустрічі (06.04.2017)

Категорія: Превентивне виховання
Коментарів: 0 | 06.04.2017